Kurumsal Web

Kurumsal Web

Kurumsal web sitelerimiz ve görsel pazarlama tecrübelerimiz ile firmanız için gereken herşeye sahip olacaksınız.Web Sitelerimiz HTML5 ve CSS3 teknikleriyle oluşturulmaktadır. Bir çok web tasarım sadece bazı resim ve metinlerin internet ortamında görüntülenmesi için yapılır fakat bu doğru değildir.

Bir sitenin işe yarar ve kullanışlı olması, firmanın prestijini ve sektördeki konumunu yansıtması en önemlisidir. Rekabetin ciddi boyutlara ulaştığı günümüzde bu ayrımı yapmak ziyaretçiler için zordur. Potansiyel müşterileri doğru yönlendirerek mevcut ürün ve hizmetlerinizi en iyi tanıtmanın yolu profesyonel web tasarımı yaptırmaktır.

Neden GRAFIX?
 • Web Sitelerimiz 

  HTML5 ve CSS teknikleriyle oluşturulmaktadır. Bir çok web tasarım sadece bazı resim ve metinlerin internet ortamında görüntülenmesi için yapılır fakat bu doğru değildir. Bir sitenin işe yarar ve kullanışlı olması, firmanın prestijini ve sektördeki konumunu yansıtması en önemlisidir. Rekabetin ciddi boyutlara ulaştığı günümüzde bu ayrımı yapmak ziyaretçiler için zordur. Potansiyel müşterileri doğru yönlendirerek mevcut ürün ve hizmetlerinizi en iyi tanıtmanın yolu profesyonel web tasarımı yaptırmaktır.

 • Profesyonel web sitelerinin sahip olması gereken özellikler

  Aranılan içeriğe kolay ulaşmayı sağlayan, Amaca uygun görsel ve metinleri içeren,
  Müşteriyle kolay etkileşime girebilen,
  Her tarayıcı ve cihazda aynı görüntüyü veren,
  Güncellenebilir,
  Sosyal platformlarla entegreli,
  Müşteriyle kolay etkileşime girebilen. 

 •  
En Fazla Tercih Edilenler
WEB DESIGN
ASP.NET
KURUMSAL KİMLİK
SEO